Helpdesk

Jantine Kloppenburg
Regiomanager Sportservice West-Friesland
Aanwezig op: ma,wo,do,vr
T: 0229-287707
jkloppenburg@sportservicewestfriesland.nl


Meriam Groot
Bewegingsconsulent, Combinatiefunctionaris Drechterland
Aanwezig op: ma,wo,do
T: 0229-287701 (wo)
mgroot@sportservicewestfriesland.nl


Joke de Haan-Kaijer
Receptioniste
Aanwezig op: ma,do
T: 0229-287700
vrijwilliger@sportservicewestfriesland.nl


Esmeralda Klok
Sportinstructeur 55+
Aanwezig op: ma,di,wo,vr
T: 0229-287700 (ma, vr)
stagiaire@sportservicewestfriesland.nl


Zola Stoop
PR & Communicatie, Combinatiefunctionaris Opmeer, Bewegingsconsulent
Aanwezig op: di,wo,do
T: 0229-287700 (wo, do)
zstoop@sportservicewestfriesland.nl


Peter Bakker
Combinatiefunctionaris, Bewegingsconsulent
Aanwezig op: ma,di,wo,do,vr
T: 0229-287700
pbakker@sportservicewestfriesland.nl


Jan Berkhout
Bewegingsconsulent, Buurtsportcoach Enkhuizen
Aanwezig op: di,wo,do,vr
T: 0229-287700 (wo)
jberkhout@sportservicewestfriesland.nl


Pearl Haakman
Verenigingsadviseur, Buurtsportcoach Medemblik
Aanwezig op: di,do
T: 0229-287700
phaakman@sportservicewestfriesland.nl


Ewout Streefkerk
Sportinstructeur 55+
Aanwezig op: ma,di,do,vr
info@sportservicewestfriesland.nl


Wim Koopman
Sportinstructeur 55+
Aanwezig op: wo
info@sportservicewestfriesland.nl


Rosan Ootes
Sportinstructeur 55+, Ouderensport
Aanwezig op: ma
T: 0229-287700
rootes@sportservicewestfriesland.nl


Jessie van Balgooy
Combinatiefunctionaris Opmeer, Bewegingsconsulent
Aanwezig op: ma,di,wo
T: 0229-287700 (wo)
jvanbalgooy@sportservicewestfriesland.nl


Linda Broersen- van den Berg
Bewegingsconsulent, Combinatiefunctionaris Drechterland
Aanwezig op: ma,di,wo,do,vr
T: 0229-287702 (wo)
lvandenberg@sportservicewestfriesland.nl


Marco de Vent
Combinatiefunctionaris Drechterland, Buurtsportcoach Medemblik
Aanwezig op: di,wo,do,vr
mdevent@sportservicewestfriesland.nl